Kas reguliuoja šviesoforus?

 

     2015 m. lapkričio 16 d. vyresnių klasių mokinių grupė aplankė "Eismo valdymo centrą" - susisiekimo paslaugų organizacija prie Vilniaus miesto savivaldybės. Eismo valdymo centras yra įsikūręs nedidelėse patalpose Tilto g. 14.
    Mokinius sutiko vyriausias inžinierius Aleksandr Volujevič ir operatorius Vladislav Prišmont. Jie papasakojo mokiniams apie eismo valdymo centro veiklą, eismo reguliavimo galimybes. Mokiniai apsilankė ir serverinėje - tai yra centralizuotos eismo valdymo sistemos smegenys - įranga, skirta duomenų, gaunamų iš detektorių, apdorojimui bei pagrindinio eismo valdymo algoritmo realizacijai. Šeši galingi serveriai saugo informaciją apie visas signalines programas, sankryžų schemas, eismo optimizavimo ir planavimo parametrus. Serveris, veikiantis ištisą parą, seka tikslų sistemos darbą ir, esant bet kokiems gedimams, siunčia pranešimus eismo valdymo centro operatoriams, kurie į visus gedimus turi reaguoti operatyviai ir stengiasi valandos bėgyje juos pašalinti. Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė informacija apie įsidarbinimo galimybes, profesinius reikalavimus dirbantiems šiame centre specialistams.
     Taip pat vyriausias inžinierius Aleksandr Volujevič ir operatorius Vladislav Prišmont atkreipė mokinių dėmesį į tokius prevencinius eismo nelaimių aspektus, kaip atšvaitų nešiojimas tamsios paros metu, saugus pėsčiųjų perėjimas ir kt. 

kas regul 5

 

kas regul 1

kas regul 2

kas regul 3

kas regul 4

 

Paskelbta 2015 m. lapkričio 17 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker