Ekskursija į Ostžešuvą

 

Lentvario „Versmės“ gimnazija bendradarbiauja su M.Sklodovskajos vardo licėjumi Lenkijos mieste Ostžešuve. Tęsdami bendravimą licėjaus kvietimu mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai spalio 25-29 dienomis vyko į ekskursiją į Ostžešuvą. Licėjuje mus labai svetingai sutiko mokiniai, administracija ir vaivadijos seniūno pavaduotojas. „Versmės“ gimnazistai kartu su šeimininkais surengė bendrą koncertą. Mūsų mokiniams ir mokytojams buvo organizuota ekskursija po licėjų, ją vedė licėjaus mokiniai, tad mūsų mokiniai galėjo susipažinti ir pabendrauti. Taip pat buvo sudaryta galimybė mūsų mokiniams dalyvauti matematikos ir anglų kalbos pamokose licėjuje. Buvo labai įdomu pažiūrėti ir sužinoti, ko ir kaip mokosi lenkų bendraamžiai. Vakare pažintis buvo tęsiama diskotekoje, kurią organizavo licėjaus mokiniai. Daugybę įspūdžių paliko ekskursija po Ostžešuvo miestą, po Vroclavą ir Kališą. Aplankėme vieną iš seniausių zoologijos sodų pasaulyje Vroclave, pramogavome vandens parke Ostžešuve. Kelionė suteikė daug džiaugsmo ir gerų įspūdžių ir vaikams, ir suaugusiems. Pavasarį lauksime mūsų draugų iš Lenkijos atvykstant į Lentvarį.

polsa 1

polsa 2

 polsa 3

 polsa 4

polsa 5

polsa 6

 

 

 

 

Paskelbta 2017 m. lapkričio 22 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker