Konkurso „Rusija mano akimis“ laureatų bei dalyvių apdovanojimo ceremonija

 

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Vilniuje įvyko konkurso „Rusija mano akimis“ laureatų bei dalyvių apdovanojimo ceremonija. Mūsų gimnazijos 1 – 6 klasių ir IG mokiniai dalyvavo trijose nominacijose: ese rašymo, pristatymų pateikimo, piešinių. Konkurso dalyviai gavo daug įvairių apdovanojimų. Didžiuojamės jais! Mokiniams konkursui padėjo pasiruošti pradinio ugdymo mokytojos Ala Mončunska, Lena Zeinalova, Jelena Maselait, Galina Blaževičienė, rusų kalbos mokytoja Irina Grigorjeva, dailės mokytoja Gerda Lukoševičiūtė, informacinių technologijų mokytoja Ala Panasevič. Šioje apdovanojimų ceremonijoje koncertavo mūsų gimnazijos rusų liaudies instrumentų orkestras „Treščiotki“, kuriam vadovauja mokytoja Irina Zaveckaja.

konkurs1

konkurs2

 

 

konkurs3

konkurs4

konkurs5

konkurs6

 

 

Paskelbta 2017 m. gruodžio 28 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker