Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda "Studijos 2018"

 

2018 m. vasario 8-10 dienomis Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centre vyko Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda "Studijos 2018".

Klausimas „Kur studijuoti?“ šiandien nėra aktualus, nes žinios nuolat kinta, o nuspėti populiariausių ateities specialybių negali niekas. Svarbiausias ir vienintelis dalykas, kuris yra vertinamas šiandien ir bus svarbus ateityje – tai gebėjimas greitai mokytis ir mąstyti plačiai, prisiderinti prie nuolat kintančių rinkos sąlygų ir turėti ne vieną kompetenciją. Jaunas žmogus gali viską: keisti kryptį ir iš humanitarinių mokslų nerti į technologijų pasaulį; griauti stereotipus apie tai, kad profesinis mokymas nėra prestižinis ir įgyti profesiją, kuri atvertų kelius į svajonių darbą ar verslą; atrasti savo pašaukimą ir ateities kelią po metų savanorystės; įstojus į universitetą Lietuvoje, mokytis užsienyje ir keliauti po pasaulį; semtis įkvėpimo iš tų, kurie kaip ir tu kažkada dvejojo, rinkosi, ir abejojo – žinomų Lietuvos verslininkų, kūrėjų, bankininkų, menininkų, tapti savo srities profesionalu Lietuvoje ir būti reikalingu visame pasaulyje. Atvykę į parodą septintokai lankėsi paskaitose, bendravo su įvairių mokymo įstaigų atstovais, ypač jų dėmesį pritraukė naujas parodos projektas – karjeros planavimo mugė „Renkuosi profesiją" kur buvo pristatomas platus spektras aktualių Lietuvos darbo rinkoje profesijų. Greta interaktyvių ekspozicijų veikė ekspertų zonos, seminarų ir paskaitų erdvės.

studijos 1

  

studijos 2

 

studijos 3

 

studijos 4

 

studijos 5

 

studijos 6

 

studijos 7

 

studijos 8

 

Paskelbta 2018 m. vasario 14 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker