Ateities inžinieriai

 

Inžinierius -  viena paklausiausių ateities profesijų, kaip tik todėl užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ ir iniciatyva „Būsiu__“  jau antrus metus iš eilės pakvietė mokinius dalyvauti vyksiančiame projekte „ATEITIES INŽINIERIAI“. Ši iniciatyva skirta mokinių supažindinimui ir sudominimui inžinerinėmis specialybėmis.

Šiais metais balandžio 10 d. mūsų gimnazijos mokiniams buvo suteikta galimybė susipažinti su “Intersurgical“ įmonės veikla bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro programomis.

„Intersurgical“ yra įsikūrusi Pabradės mieste. Tai pasaulinė plataus medicininių gaminių asortimento, skirto kvėpavimo takams kūrėja, gamintoja ir tiekėja.  “Intersurgical“ tiekia platų asortimentą priemonių, skirtų kvėpavimo takų priežiūrai - anestezijai, reanimacijai, deguonies ir aerozolio terapijai. Gaminiai skirti naudoti ne tik ligoninėse, bet ir namuose. Mokiniams buvo plačiai papasakota apie įmonės veiklą, o vėliau aprodyti įmonės patalpos, kur mokiniai stebėjo medicininių gaminių gamybos procesą.

Po apsilankymo “Intersurgical“ įmonėje mes nuvykome į Visagino  technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą, kur tą dieną vyko ugdymui karjerai skirtas renginys „Karjeros diena“. Karjeros dienos metu meistriškumo pamokas vedė,  šiuolaikinės virtuvės naujausias tendencijas pristatė, žinomas virtuves šefas, centro absolventas Ruslanas Bolgovas. Patyręs virtuvės šefas mokė, kaip naudojantis naujausia maisto gaminimo įrangą, pasitelkus kūrybiškumą ir išmanymą galima sukurti tobulo skonio patiekalus ir tinkamai juos patiekti.  Ragavusieji šefo patiekalų liko sužavėti, o tai yra puiki paskata rinktis virėjo profesiją. Renginyje akį traukė vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokinių gyvosios statulos, originalūs darbai, sukurti  iš įvairių panaudotų medžiagų.

Moderniose Energetikos sektorinio praktinio mokymo  dirbtuvėse ir laboratorijose vyko interaktyvus inžinerinės pramonės profesijų – mechatroniko, elektriko, suvirintojo, šaltkalvio remontininko – pristatymas. Renginio dalyviai galėjo išbandyti savo gebėjimus kontroliuodami automatizuotos gamybos valdymo sistemų modelį, programuodami loginius valdiklius, pritaikydami bevieli valdymą. Praktinės veiklos supažindino su IT srities profesijomis – Java, žiniatinklio programuotojo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, elektroninės leidybos maketuotojo, mokiniai galėjo pritaikyti savo algoritminio mastymo gebėjimus, išbandyti šiuolaikines vizualizacijos technologijas. Kvalifikuoti specialistai teikė konsultacijas besidomintiems socialinio darbuotojo padėjėjo, slaugytojo padėjėjo, finansinių paslaugų teikėjo, apskaitininko kasininko  profesijų mokymo programomis.

ateit 1

ateit 2

 

ateit 3

ateit 4


ateit 5

ateit 6

ateit 7

ateit 8

ateit 9

ateit 10

ateit 11

 

Paskelbta 2018 m. balandžio 18 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker