Delegacijos iš Lenkijos draugiškas vizitas

 

Lentvario „Versmės“ gimnazijos bendruomenė palaiko draugiškus ryšius su Lenkijos Ostžešovo miesto Marijos Sklodovskos - Kiuri vardo licėjumi. 2018 metų gegužės 23-26 dienomis į mūsų gimnaziją atvyko šio licėjaus mokytojų ir mokinių delegacija

Toks susitikimas vyko jau ne pirmą kartą. 2017 metų spalio mėnesį mūsų gimnazijos mokytojai ir mokiniai viešėjo Ostžešove, kur buvo svetingai sutikti. O pats pirmasis susitikimas įvyko mūsų gimnazijoje 2016 metų balandžio mėnesį.

Vizitas prasidėjo gimnazijos aktų salėje, kur įvyko koncertas. Mes parodėme, kad mūsų miestas daugianacionalinis – jame gyvena įvairių tautybių žmonės. Koncerte dalyvavo Lentvario pradinės mokyklos mokiniai, kurie pristatė lietuvių kultūrą. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos mokiniai pristatė lenkų kultūrą. Pasirodė ir mūsų gimnazijos mokiniai. Licėjaus mokiniai mokosi rusų kalbos, todėl jie su dideliu susidomėjimu stebėjo mūsų gimnazijos rusų liaudies instrumentų ansamblio „Treščiotki“ pasirodymą ir įdėmiai klausėsi gimnazijos mokinių choro atliekamų rusiškų dainų. Koncerte dalyvavo ir svečiai. Licėjaus mokinė fleita atliko kelis Viduramžių epochos muzikinius kūrinius.

Po draugiško bendravimo ir pasikeitimo dovanėlėmis visi išvyko į Trakus. Išvykos dalyviai lankėsi Trakų pilyje, laivu plaukiojo Galvės ežere.

Sekančią dieną kartu su delegacija iš licėjaus nuvykome į Pabradės „Žeimenos“ gimnaziją, su kuria mūsų gimnazijos mokytojai ir mokiniai palaiko draugiškus ryšius. Ten taip pat visi buvo šiltai priimti: įvyko koncertas, susitikimas su gimnazijos administracija, miesto seniūnu. Svečiams buvo organizuota ekskursija į vieną didžiausių medicininės įrangos gamyklų „Intersurgical“. Gamykloje dirba 2500 žmonių. Tai viena didžiausių gamyklų Lietuvoje. Ekskursija buvo labai įdomi, pažintinė. Fotosesija, draugiškas bendravimas, pasikeitimas adresais – būtini vizito atributai.

Ir paskutinis šios dienos etapas – ekskursija po Vilnių. Svečiai žavėjosi Vilniaus senamiesčiu, architektūra. Jiems labai patiko šis nuostabus miestas.

Toks bendravimas ir bendradarbiavimas labai naudingas mūsų gimnazijos mokiniams ir mokytojams. Vaikai mokosi bendrauti, draugauti, susipažįsta su kitų tautų kultūra, lavina komunikavimo kompetenciją.

polsha 1

polsha 6

polsha 7

 polsha 3

polsha 4

polsha 5

polsha 2

 

Paskelbta 2018 m. gegužės 30 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker