Netradicinių pamokų savaitė gimnazijoje

 

Birželio saulė šiemet kaip niekad kaitri, žvilgčioja pro mokyklos langus, ir mokiniams, ir mokytojams vis sunkiau susikaupti suoluose prie vadovėlių. Tad nuo 11 iki 15 dienos gimnazijoje buvo paskelbta netradicinių renginių savaitė. Jos metu mokiniai paliko tvankias klases, vadovėlius ir mokslus tęsė kitose vietose, už mokyklos ribų, ir mokymo metodai taip pat buvo netradiciniai. Štai pirmadienį mokiniai su kūno kultūros mokytoju E.Tučinskiu dalyvavo orientavimosi žygyje po Lentvarį. Birželio 12 dieną vyko patyčių prevencijos programos „OLWEUS“ baigiamasis renginys ir filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūra aktų salėje. Trečiadienį, birželio 13 dieną, klasės dalyvavo etnokultūros dienoje: rengėsi pristatyti savo pasirinktą etnografinį regioną, atskleisti jo ypatumus, piešė tautinius kostiumus, dalyvavo žinių patikrinimo viktorinoje, o baigė renginį smagiai šokdami lietuvių liaudies šokius ir žaidimus.

Taip pat gimnazistams buvo organizuota išvyka į Lietuvos geologijos ir Lietuvos kelių muziejus Vievyje bei J. Dalinkevičiaus memorialinės ekspozicijos lankymas. Gimnazistai, kurie nevyko, dalyvavo įdomiosios matematikos, fizikos ir informatikos užsiėmimuose netradicinėje aplinkoje.

Mokiniams labai patiko „English club“ renginys - anglų kalbos žinių ir gebėjimų tobulinimas, įdomus žaidimai, knygos ir filmai, rankdarbiai anglų kalba, bei muzikos ir dailės renginys „Piešiu muziką“, kai reikėjo atlikti muzikinį kūrinį ir pavaizduoti jį popieriaus lape. O ypač visi laukė renginio „Naktis mokykloje“: nors dalyvavo nedaug gimnazistų, bet visi liko patenkinti .

Savaitė baigėsi mokslo metų pabaigos švente, kur susirinko gimnazistai, mokytojai ir tėvai, geriausiems buvo įteikti diplomai ir pagyrimo raštai.

Iki susitikimo rugsėjo pirmąją, mieli mūsų gimnazistai!

netrad 1

netrad 2

 

netrad 3

 

netrad 4

netrad 5

netrad 6

netrad 7

netrad 8

netrad 9

netrad 10

 

Paskelbta 2018 m. birželio 22 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker