„Atsisveikinimo su pradine mokykla“ šventė

 

Gegužės 30 diena gimnazijoje buvo organizuota ir pravesta „Atsisveikinimo su pradine mokykla“ šventė. Tai ketvirtos klasės mokinių, pirmosios mokytojos ir, aišku, tėvų šventė. Renginio scenarijų sudarė televizijos laidos, kurių temas sugalvojo, filmavo ir montavo patys mokiniai. Jiems su didžiausiu malonumu padėjo tėvai bei klasės mokytoja Galina Blaževičienė. Žiūrovai stebėjo šias laidas: „Mokyklos naujienos“, „Orų prognozė“, „Abėcėlė“, „Modernus nuosprendis“, „Jeralaš´as“, „Ačiū Jums, mokytojai“, „Visų geriausiai“, „Sporto naujienos“, „Kol visi namuose“, „Reklama“, „Sveikata“, „Šokiai su žvaigždėmis“.

Renginį sudarė prisiminimai apie buvusias pamokas, gautas ir įgytas žinias, sporto bei mokslo pasiekimus. Buvo daug humoro, teigiamų emocijų. Nuskambėjo daug padėkos žodžių tėvams ir mokytojams. Buvo sudainuota daug dainų, deklamuota daug eilėraščių.

Tai ir liūdna, ir džiaugsminga šventė. Liūdna todėl, kad tenka išsiskirti su pirmąja mokytoja, o džiaugsminga, nes ateityje laukia naujas gyvenimas ir nauji laimėjimai. Mokiniai auga, o metai praleisti pradinėse klasėse visada lieka šilčiausiuose prisiminimuose.

atsisveikinimas 01

atsisveikinimas 4

atsisveikinimas 3

 atsisveikinimas 1

atsisveikinimas 2

 

Paskelbta 2018 m. liepos 2 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker