Lietuvių literatūros pamoka Vinco Krėvės-Mickevičiaus memorialiniame muziejuje

 

Rugsėjo 20 dieną IVG klasės gimnazistai su mokytoja vyko į netradicinę pamoką muziejuje.

Per pamokas susipažinę su autoriaus gyvenimu ir kūryba, perskaitę ir išnagrinėję kūrinius, mokiniai pagilino žinias apie epochą, kurioje gyveno autorius, sužinojo naujų įdomių faktų apie V.Krėvės pažiūras, politinę veiklą. Rašytojo gyvenamoji aplinka, daiktai, knygos padeda formuoti betarpišką, asmeninį, gilesnį požiūrį, suprasti to meto aplinką ir pasaulėžiūrą. Ir, tikimės, sėkmingai panaudoti sukauptas žinias per brandos egzaminus!

Gimnazistų mintys:

Eduardas: Pamokos už mokyklos sienų yra naudingos. Mokykloje mes gauname dažniausiai tik teorinių žinių, o kai išvykstame, pavyzdžiui, į muziejų, galime savo akimis pamatyti, kaip gyveno autorius, plačiau apie jį sužinoti. Apskritai tokios pamokos padeda atsipalaiduoti nuo įprastų, kasdieninių, „šabloninių“ pamokų.

Vadimas: Vienas iš svarbių mokymosi komponentų – motyvacija, kai svarbu yra suprasti, kaip įgytos žinios gali būti panaudojamos. Praktinis patyrimas – pamoka muziejuje – motyvuoja, skatina labiau domėtis, tyrinėti ir taikyti.

Aleksandra: Man patiko atkurtas rašytojo namų interjeras, tokia ypatinga ten tvyranti tarpukario dvasia. Smagu buvo saulėtą rudens dieną pasivaikščioti Vilniuje.

muziejuje 1

muziejuje 2

 muziejuje 3

muziejuje 4

 

Paskelbta 2019 m. rugsėjo 25 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker