Skaitovų konkursas „Jų eilėraščius prisimename ir žinome nuo vaikystės“

 

2014 m. kovo 21 d. Tarptautinės poezijos dienos proga mokykloje organizuotas ir pravestas Jaunųjų skaitovų konkursas „Jų eilėraščius prisimename ir žinome nuo vaikystės“ skirtas dviejų žinomų poetų, gyvenusių ir kūrusių skirtingu laikotarpiu: Kornejui Čiukovskiui ir Michailui Lermontovui. Šiais metais minime M. Lermontovo 200-ąsias gimimo metines. Taip pat buvo paminėtos 150-osios Vilniaus gydytojo, humanisto, visuomenės veikėjo Cemacho Šabato gimimo metinės. Šis žmogus buvo K. Čiukovskio pasakos apie gydytoją Aiskaudą prototipas.

Konkurse dalyvavo skaitovai nuo 4 iki 12 metų. Tai ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai bei 1-5 klasių mokiniai, kurie emocionaliai ir išraiškingai deklamavo jau minėtų poetų eilėraščius. Renginio metu projektoriaus pagalba buvo demonstruojami filmukai, nuotraukos apie K. Čiukovskio bei M. Lermontovo kūrybą, parodytas paminklas, esantis Vilniuje gydytojui C. Šabatui.

Prieš paskelbiant konkurso rezultatus, žiuri nariai pažymėjo renginio svarbą, atskleidžiant mokinių talentus. Vaikai mokomi pasirodyti prieš klausytojų ir žiūrovų auditoriją. Tokių konkursų metu mokiniai susipažįsta su turtinga, gražia, skambia rusų literatūra.

Konkurso nugalėtojais įvairiuose amžiaus tarpsniuose tapo: Anastasija Ravinskaja, Modestas Žukauskas, Artiom Bumažnikov, Valentin Pivovarec, Polina Muraško, Arina Valevič, Kotryna Ulmer, Anastasija Pergajeva, Katarina Motylenko. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Diplomais bei dovanėlėmis. Keliems dalyviams buvo įteikti specialūs prizai už artistiškumą, originalumą.

Konkursą bei pristatymus organizavo ir parengė mokyklos bibliotekos vedėja Valentina Banuševič.

skaitovu konkursas DSC 0437

skaitovu konkursas DSC 0336

skaitovu konkursas DSC 0394

skaitovu konkursas DSC 0314

skaitovu konkursas montaz1

skaitovu konkursas montaz2

 

Paskelbta 2014 m. kovo 21 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker