Straipsniai

Tarptautinę mokytojų dieną minint

 

Spalio 5-ąją pažymima Tarptautinė mokytojų diena. Šią šventę 1966-aisiais pasiūlė UNESCO Tarpvyriausybinė konferencija, pripažindama lemiamą mokytojų vaidmenį švietimui, asmenybės formavimui ir dabartinės visuomenės raidai, siekdama visose šalyse garantuoti mokytojų padėtį, atitinkančią jų svarbą, ir parodyti deramą pagarbą.

mokytoju diena

2014 m. splaio 3 d. Tarptautinė mokytojų dieną buvo minima ir mūsų gimnazijoje. Mokiniai padovanojo savo mokytojams gražų koncertą, kuris vyko po pamokų. Koncerte dalyvavo visų klasių mokiniai. Koncertą organizavo ir vedė IV klasės gimnazistai. Skambėjo gražūs pasveikinimo žodžiai mokytojams bei linksmos dainos, mokiniai teikė gėles bei organizavo malonius siurprizus ir staigmenas, rodė ištraukas iš mokyklos gyvenimo. Sulaukėme ir svečių - pasveikinti mokytojus su jų profesionalia švente atvyko Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Solovjova. Visiems susirinkusiems buvo linksma ir smagu. Pasak pačių mokytojų, tokios šventės, vaikų iniciatyvos, pastangos ir nuoširdžiai tariami žodžiai atperka visus sunkumus, kurie pasitaiko dirbant mokykloje, prisiimant nemažą atsakomybę auklėjant bei ugdant atsakingą, pareigingą, protingą ir kitus gerbiančią asmenybę.

 

Atnaujinta 2014 m. spalio 16 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker