Straipsniai

Kelionė Paryžius - Amsterdamas

 

Jau tapo kasmete tradicija mūsų gimnazijos rusų liaudies instrumentų orkestro „Treščiotki“, kuriam vadovauja mokytoja Irina Zaveckaja, pasirodymai Lietuvoje ir užsienyje. Praėjusiais metais orkestras dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Ponas Didysis Novgorodas“ Didžiajame Novgorode. Šiais metais orkestro muzikantai atliko koncertinę programą Amsterdame Olandijoje.

Koncertas įvyko sekmadieninėje mokykloje, kurioje mokosi rusų tautybės vaikai. „Treščiotki“ muzikantai buvo labai šiltai priimti. Sekmadieninės mokyklos mokiniai atidžiai klausėsi pasakojimų apie rusų liaudies muzikos instrumentus. O kai buvo atliekamas  kompozitoriaus G. Sviridovo romansas iš kino filmo „Pūga“, daugelio klausytojų akyse pasirodė ašaros. Po koncerto Amsterdame mūsų mokiniams buvo organizuota išvyka į  madam Tiuso muziejų ir ekskursija miesto vandens kanalais.

Mūsų gimnazijos mokiniams patinka ne tik koncertuoti. Jie labai žingeidūs, smalsūs, viskuo domisi. Todėl jiems buvo organizuota ekskursija į Paryžių. Buvo aplankytos įžymiausios šio miesto istorinės vietos. Pažintinę ekskursiją po Paryžių pravedė buvusi mūsų gimnazijos prancūzų kalbos mokytoja Teklė Kanclerienė. Jos pasakojimai apie Paryžių mokiniams paliko neišdildomą įspūdį. Mokiniai pamatė naktinį Paryžių, apsilankė Luvre ir Paryžiaus Dievo motinos katedroje, kėlėsi į Eifelio bokštą, pasivaikščiojo Monmartro gatvelėmis.

Grįžę namo, mokiniai dar ilgai su draugais dalinosi kelionės įspūdžiais.  

 

paryzius1

gramota

paryzius2

paryzius3

paryzius4

 

Atnaujinta 2015 m. gegužės 24 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker