Straipsniai

Projektas „ Lentvaris senbuvių prisiminimuose“

 

Visais laikais visuomenei reikėjo gabių, talentingų, visapusiškai išsilavinusių, intelektualių, kūrybingų jaunų žmonių, kurie mylėtų ne tik savo Tėvynę, bet ir gerai žinotų savo gimtojo krašto istoriją.

Savo projekte mes daugiau sužinosime apie Lentvario miesto istoriją, gatvių pavadinimų kilmę. Papasakosime apie žymesnius miesto pastatus, kurių jau nėra išlikusių, apie Lentvario  žmones.

Lentvario miesto senbuvių prisiminimai padės jauniesiems miesto gyventojams praplėsti savo akiratį, sužinoti daug niekur neaprašytų istorinių faktų. Mokinių sąmonėje paliks  ryškų pėdsaką ir bendravimas su vyresniojo amžiaus žmonėmis, kurie suteiks vertingų žinių apie praeitį bei perteiks jų pačių puoselėtas vertybes. Tikimės, kad pažindami supančią aplinką, t. y. suvokdami istorinio ir kultūrinio paveldo vertę, mokiniai  pradės visa tai branginti ir puoselėti.

2015 m. balandžio 28 d. Trakų  švietimo  pagalbos tarnyboje vyko projektinių darbų konkursas. Istorinių projektų tarpe  mūsų  projektas  „Mano miestas senbuvių prisiminimuose“ (5,6,8 klasių mokiniai, vadovai: mokytoja Liudmila Stasiulevič ir bibliotekos vedėja Valentina Banuševič)  užėmė 1-ąją vietą.

 

 

staro1

staro2

staro3

Projekto filmas

 

Atnaujinta 2015 m. birželio 24 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker