Straipsniai

2014-2015 M. M. MŪSŲ GIMNAZIJOS GERIAUSI IR TALENTINGIAUSI MOKINIAI

 

 

1.Snežana Ravinskaja

2 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“ užėmė I vietą

2.Valentin Pivovarec

2 klasės mokinys, matematikos „Kengūroje“ užėmė II vietą

3.Maja Bakovaitė

2 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“ užėmė VI vietą

4.Arina Valevič

3 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“ užėmusi II vietą,  pateko į geriausių Lietuvos mokinių 50 - tuką (45 vieta)

5.Ovidijus Kazarinas

3 klasės mokinys, matematikos „Kengūroje“ užėmė II vietą, anglų kalbos „Kengūroje“ apdovanotas Auksinės Kengūros diplomu, piešinių konkurse „Rusija mano akimis“ - II laipsnio diplomu

6.Naja Amer

3 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“, užėmė III vietą

7.Ksenija Levina

3 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“ užėmė IV vietą

8.Anastasija Miliuškevič

3 klasės mokinė, Trakų r. mokinių raiškaus skaitymo konkurse užėmė II vietą

9.Milana Pulko

3 klasės mokinė, Tarptautiniame piešinių konkurse „Rusija mano akimis“ apdovanota I laipsnio diplomu

10.Maksimas Eikšto

3 klasės mokinys, matematikos „Kengūroje užėmė V vietą

11.Ilja Baranovskij

3 klasės mokinys, matematikos „Kengūroje užėmė VI vietą

12.David Rurak

3 klasės mokinys, matematikos „Kengūroje užėmė VII vietą

13.Darja Ivanova

4 klasės mokinė, Trakų r. mokinių raiškaus skaitymo konkurse užėmė I vietą

14.Andrius Kmieliauskas

4 klasės mokinys, matematikos „Kengūroje“ užėmė VIII vietą

15.Viktorija Geršanova

5 klasės mokinė, istorijos „Kengūroje“ pasiekė II lygį

16.Kiril Merzlikin

matematikos „Kengūroje“ užėmė VIII vietą

17.Katarina Motylenko

6 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“ užėmė I vietą

18.Ksenija Čech

6 klasės mokinė, matematikos „Kengūroje“ užėmė X vietą

19.Maksim Novošinski

6 klasės mokinys, respublikiniame konkurse „Mano rusų kalbos mokytojas“ laimėjo II vietą, istorijos „Kengūroje“ pasiekė antrą lyg

20.Ričardas Macenkevič

6 klasės mokinys, istorijos „Kengūroje“ pasiekė antrą lygį

21.Vadim Kožemiakin

7 klasės mokinys, istorijos „Kengūroje“ pasiekė trečią lygį, anglų kalbos konkurse „Olympis 2015“ apdovanotas III laipsnio diplomu

22.Eduard Petkevič

7 klasės mokinys, istorijos „Kengūroje“ pasiekė trečią lygį

23.Dmitrij Galdilin

8 klasės mokinys, istorijos „Kengūroje“ pasiekė trečią lygį

24.Jesenija Gromova

8 klasės mokinė, istorijos „Kengūroje“ pasiekė trečią lygį, skaitovų konkurse, skirtame  M. Lermontovo 200- mečiui užėmė III vietą, matematikos „Kengūroje“ užėmė IV vietą, anglų kalbos konkurse „Olympis 2015“ apdovanota III laipsnio diplomu

25.Andrej Safonov

8 klasės mokinys, Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ smiginio finalinėse varžybose užėmė V vietą, trakų r. mokinių smiginio varžybose - I vietą

26.Marija Sologubaitė

8 klasės mokinė, smiginio varžybose Sporto federacijos taurei laimėti užėmė III vietą, už aukštus pasiekimus smiginio varžybose apdovanota Diplomu, anglų kalbos konkurse „Olympis 2015“ apdovanota III laipsnio diplomu

27.Beata Romanenko

1G klasės mokinė, istorijos „Kengūroje“ pasiekė IV lygį

28.Ivan Muratov

1G klasės mokinys, istorijos „Kengūroje“ pasiekė IV lygį

29.Miroslav Elanskij

1G klasės mokinys, matematikos „Kengūroje“ užėmė X vietą; Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ smiginio finalinėse varžybose užėmė V vietą, Trakų r. mokinių šaškių varžybose - III vietą

30.Karolina Barkauskaitė

2G klasės mokinė, Trakų r. mokinių šaškių varžybose

31.Robertas Barkauskas

3G klasės mokinys,  Trakų r. mokinių „Olimpinio festivalio“ šaškių varžybose užėmė III vietą

32.Renata Černevič

3G klasės mokinė, Trakų r. mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė I vietą

33.Angelina Bavdys

3G klasės mokinė,  Trakų r. mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė II vietą

34.Maksim Kovženkin

3G klasės mokinys, konkurse „Olympis 2015“ apdovanotas III laipsnio diplomu

35.Aleksandr Chudalejev

4G klasės mokinys, matematikos „Kengūroje“ užėmė VIII vietą

36.Karina Dergačiova

4G klasės mokinė, konkurse „Olympis 2015“ apdovanota II laipsnio diplomu

37.Veronika Jurčuk

4G klasės mokinė, apdovanota III laipsnio diplomu už rašinį „Aš didžiuojuosi savo miestu“ konkurse „Elektroninis laiškas Merui“

38.Ekaterina Kuškova

4G klasės mokinė, apdovanota Diplomu už aukštus pasiekimus įvairiose rajoninėse bei respublikinėse smiginio varžybose.

 

Atnaujinta 2015 m. liepos 20 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker