Straipsniai

RUGSĖJO 1-OJI - MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

 

„Mokslas – tai ir atradimų džiaugsmas, ir sunkus kasdienis darbas. Bet už jį dosniai atlyginama išmintim – didžiausia ir nesunaikinama vertybe“, – taip kalbėjo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sveikindama su Mokslo, žinių ir laisvės diena.

Rugsėjo 1-oji Lentvario „Versmės“ gimnazijoje prasidėjo itin šventiškai. Visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai - susirinko gimnazijos kieme ir pamatė, kad mūsų mokykla tapo dar gražesnė, šviesesnė, jaukesnė ir šiltesnė.

Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“ bei gimnazijos himnas, iškilmingai buvo įnešta gimnazijos vėliava. Gimnazijos direktorius Vladimiras Pileckis pasveikino visus susirinkusiuosius su Mokslo ir žinių diena, įteikė pirmokams, kurių šiemet yra 20, pasus, padėkojo atvykusiems garbingiems svečiams, pasidžiaugė nuveiktais darbais bei palinkėjo mokiniams gerų mokslo metų, įgyti kuo daugiau žinių, mokytojams – stiprybės, sveikatos, tėveliams – kantrybės, auklėjant savo vaikus. Gimnazijos bendruomenę pasveikino svečiai: Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč ir tarybos narė Teresa Solovjova. Svečiai pasidžiaugė gimnazijos pasiekimais ir įteikė dovanų. Mokytoja Salomėja Urbonaitė perskaitė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojo Jaroslavo Narkevič ir Seimo sveikatos reikalų komisijos pirmininkės Dangutės Mikutienės pasveikinimus. Maloniais žodžiais mokinius ir jų tėvelius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Tatjana Prišmont, linkėdama visiems sveikatos, sėkmės ir gražių akimirkų mokykloje.

Dvyliktokai į gimnazijos kiemą iškilminga eisena lydėjo mažuosius pirmokėlius į naują jų gyvenimo ir žinių kelią, didelės atsakomybės, įvairių rūpesčių bei užduočių kupiną pradžią. Abiturientai įteikė pirmokėliams dovanas bei prisiminė, kaip prieš dvylika metų buvo vedami patys.

Gražų koncertą visiems susirinkusiems surengė vyresniųjų klasių mokiniai ir jų mokytojos Božena Beliak ir Kristina Masiažinaitė.

Labai gražiai, profesionaliai vedė šventę III-ios gimnazinės klasės mokiniai Aliona Pučas ir Ivan Muratov.

Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais sugužėjo į klases pirmajai klasės valandėlei.

Visus, visus: didelius ir mažus, vaikučius, mamytes, tėčius, mokytojus, pedagogus, auklėtojas ir auklytes, visus dar besimokančius ir svajojančius mokintis - sveikiname su Rugsėjo 1-ąją ir linkime visiems

GERŲ MOKSLO METŲ!!!

 

 

Atnaujinta 2015 m. spalio 2 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker