Straipsniai

PROJEKTAS "MEDIJŲ RAŠTINGUMO LABORATORIJA" TĘSIASI

 

2016 m. vasario 25 d. vyresnių klasių mokiniai lankėsi RU.DELFI ir Rusradio LT redakcijose bei LTR muziejuje.

RU.DELFI specialistas Oleg Jerofejev papasakojo mokiniams, kokių būdu atkeliauja žinios į redakciją, kaip dirba žurnalistai, koks tai yra atsakingas ir kruopštus darbas.Taip pat mokiniai galėjo stebėti, kaip vyksta DELFI.LT redakcijos darbas "Knygų mugės" metu. III G klasės mokiniai Renata Černevič ir Ivanas Muratovas  žurnalistei iš Prancūzijos interviu metu papasakojo apie Lietuvos švietimo sistemą. O išėjusius iš DELFI.LT pastato mokinius "pagavo" ir nufilmavo redakcijos dronas.

Nuvykę į Rusradio LT, mokiniai susipažino su laidų vedėju, programų direktoriumi Ernestu Alesinu, pamatė, kaip pasiruošiama tiesioginiam eteriui, kaip dirba laidų vedėjai.

Gimnazijos mokiniai apsilankę ir Lietuvos nacionaliniame radijo ir televizijos muziejuje. LRT darbuotoja papasakojo mokiniams LRT istoriją. Tai buvo gera proga pabūti įvairių laidų studijose bei stebėti "Dainų dainelės" repeticiją.

Visiems buvo labai smagu ir įdomu. Lentvario "Versmės" gimnazijos vyresnių klasių mokiniai nuoširdžiai dėkoja Tarptautinio rinkimų tyrimų centro direktorei Anastasijai Stefanovič už tokią puikią edukacinę išvyką!

projektas1

projektas2

projektas3

 

projektas4

projektas5

projektas6

projektas7

projektas8

 

Atnaujinta 2016 m. kovo 29 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker