Straipsniai

Svečiai iš Lenkijos

 

        Mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Lenkijos. Tai mokiniai ir mokytojai iš Ostžešovo Marijos Sklodovskos- Kiuri vardo licėjaus. 2015 metų gruodžio mėnesį tarp šio licėjaus ir mūsų gimnazijos pasirašyta draugystės ir bendradarbiavimo sutartis. Gimnazijos bendruomenės nariai surengė šiltą svečių priėmimą. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Tatjana Prišmont. Po to pradinio ugdymo mokytoja Jelena Maselait pristatė gimnazijos istoriją, kurią parengė bibliotekos vedėja Valentina Banuševič. Svečiai lankėsi rusų kalbos pamokose, kurias vedė mokytojos Janina Kazarina ir Irina Grigorjeva. Licėjaus mokiniai stebėjo pamoką, aktyviai dalyvavo joje, nes dauguma mokinių mokosi rusų kalbą kaip užsienio kalbą. Muzikos mokytoja Irina Zaveckaja svečius supažindino su rusų liaudies instrumentų ansambliu „Treščiotki“. Licėjaus mokiniai mokėsi ir bandė groti rusų liaudies melodiją „Ivuška“. Prie kavos puodelio vyko licėjaus mokinių, mokytojų ir mūsų gimnazijos mokinių bei mokytojų neformalus bendravimas. Tai suteikė galimybę artimiau susipažinti ir susidraugauti. Svečiai iš Lenkijos apsistojo Jovariškėse Trakų rajone. Balandžio 14 dieną  jie pakvietė mūsų gimnazijos IG, IIG ir IIIG klasių mokinius į bendrą diskoteką.
         Tikimasi, kad draugystė, bendradarbiavimas, pasidalijimas patirtimi tarp licėjaus mokinių iš Lenkijos ir mūsų gimnazistų vyks ir ateityje.

Lenk 1

lenk 2

lenk 3

 

lenk 4

lenk 5

lenk 6

lenk 7

 

Atnaujinta 2016 m. balandžio 19 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker