Straipsniai

Integruotas fizikos-matematikos renginys: „Kelionė į mūsų protėvių matų sistemos pasaulį“

 

Balandžio 12 d. Lentvario „Versmės“ gimnazijoje vyko atviras integruotas fizikos-matematikos renginys-konkursas. Ne kasmetinis, bet ir ne naujas. Mintis pravesti tokį renginį kilo rugsėjį, taigi fizikos ir matematikos mokytojos N.Keblikienė ir A.Zeliutkova ruošėsi šiam renginiui visus mokslo metus.

Renginio tema - „Kelionė į mūsų protėvių matų sistemos pasaulį“.

Renginio tikslas buvo supažindinti mokinius su įvairiais senoviniais rusų ir lietuvių matavimo vienetais, apie kuriuos jie nėra girdėję, tačiau dažnai juos sutinka literatūroje, patarlėse, priežodžiuose ir net kasdieniniame gyvenime.

 Dalyvavo IG ir IIIG klasių mokiniai, kurie rungtyniavo tarpusavyje dviem komandomis, „Fiksiki“ ir „Skaičius – 7”. Buvo išrinkta Žiuri komisija, kuri vertino komandų prisistatymus, prezentacijas apie senovės matavimo vienetus Rusijoje ir Lietuvoje bei komandų žinias ir loginį mąstymą, sprendžiant įvairius uždavinius.

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams dalyvavusiems ir įgyvendinusiems visus užplanuotus renginius.

KVN1

KVN2

KVN3

 

KVN4

KVN5

KVN6

 

Atnaujinta 2016 m. birželio 12 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker