Straipsniai

Technologijų ir inovacijų konferencija „#SWITCH!“

 

2016 m. rugsėjo 8 d. vyresnių klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge Alina Novikova apsilankė Vilniaus parodų centre „Litexpo“, kur vyko technologijų ir inovacijų konferencija „#SWITCH!“. Jos tikslas – atrasti bendrosios skaitmeninės rinkos teikiamas galimybes ir įkvėpti jaunus žmones kurti inovatyvias įmones bei produktus.

„Mums nereikia statyti didelių gamyklų, kad galėtume pasiekti savo tikslų. Mums reikia tik žinių, kurios būtų konvertuojamos į gerus pinigus ir leistų gerai gyventi“, – sakė renginio iniciatorius Europos Parlamento narys Antanas Guoga.

Šiemet „#SWITCH!“ buvo padalyta į dvi dalis. Viena iš jų skirta profesionalams, o antroji dalis buvo skirta jaunimui. Tai atviras masinis nemokamas renginys, kuriame dalyvavo mokyklos, universitetai, kolegijos. Čia veikė didelė technologijų zona su dirbtuvėmis. Renginio metu buvo galima pasiklausyti verslo atstovų paskaitų, sužinoti, ką galima nuveikti technologijų bei inovacijų srityse. Lankytojai sulaukė ir staigmenos: į „Litexpo“ atkeliavo dronai-padavėjai, gebantys nešioti maistą ir gėrimus. 

Renginį organizavo A. Guogos fondas, padedant partneriams ir rėmėjams. 

Alina 1 1

 

Alina 1 2

Alina 1 3

 

Alina 1 4

 

Atnaujinta 2017 m. sausio 8 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker