Straipsniai

"Temidė" - 2017

 

2017 m. kovo 28 d. Vilniaus apskrities VPK Trakų r. policijos komisariatas, bendradarbiaudamas su Trakų rajono savivaldybės Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija, Trakuose "Trasalyje" savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams organizavo teisinių žinių konkursą "Temidė".
Konkurso dalyvius šiltai pasveikino ir moksleivių komandoms sėkmės palinkėjo Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč. Teisinių žinių konkurse dalyvavo 7 komandos: Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos komanda „Teisingumo dievai“, Trakų gimnazijos komanda „Pozityvas“, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komanda ,,Angelai“, Paluknio „Medeinos“ gimnazijos komanda „Laisvės liepsna“, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija „Vytautukai“, Rūdiškių gimnazijos komanda „Nerealieji“ ir Lentvario „Versmės“ gimnazijos komanda „Lentvariečiai“, kurį ruošė konkursui socialinė pedagogė Alina Novikova.
Konkursas prasidėjo komandų pristatymais: skambėjo ketureiliai, mokinių dainos, šokiai bei šūkiai, buvo demonstruojami moksleivių sukurti trumpametražiai filmai. Vėliau mokiniai demonstravo savo žinias ir sumanumą atsakinėdami į klausimus protų mūšyje, kuris vyko trimis etapais. Komandos kovėsi atkakliai, nes protų mūšio klausimai reikalavo ne tik žinių, bet ir loginio mąstymo. Konkurso pabaigoje komandos atliko paskutinę užduotį – komandų atsisveikinimą. Mūsų komanda - "Lentvariečiai" - laimėjo ketvirtą vietą ir kaip ir visos konkurse dalyvavusios komandos už pademonstruotas geras teisines žinias buvo apdovanota padėka ir dovanomis.

temide 1

 

temide 2

 

temide 3

 

 

Atnaujinta 2017 m. balandžio 28 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker