Straipsniai

Ateities inžinieriai

 

2017 m. balandžio 20 d. vyresnių klasių mokiniai apsilankė „Kurk Lietuvai“ ir „Būsiu__“ projektų inicijuotoje profesinio orientavimo ekskursijoje „Ateities inžinieriai“ Kaune ir Kauno rajone. Mokiniai aplankė programavimo paslaugų įmonę „Devbridge Group“ ir orlaivių angarus Karmėlavoje, kur eksploatuojami oro linijų „Ryanair“ lėktuvai, taip pat jiems buvo pristatytos šių krypčių studijų programos Kauno technologijos universitete.

Ekskursijos metu mokiniai susipažino su aviacijos mechanika, informacinėmis technologijomis ir elektronikos inžinerija – tai trys profesinės kryptys, kuriose specialistų Lietuvoje reikia vis daugiau, o įsidarbinimo galimybės, prognozuojama, bus geriausios. Įdomu, kad tiek eksploatuojant lėktuvus, tiek programuojant, perspektyvų ir gerai apmokamą darbą gauti galima ir be aukštojo išsilavinimo, tik baigus profesinį mokymą ar besimokant per praktiką. Numatoma, kad per ateinančius 6 metus Lietuvai reikės daug šių sričių specialistų: 1400 orlaivių aptarnavimo specialistų, apie 4500 elektronikos inžinierių ir net 14000 programuotojų. Iki birželio pradžios kitos mūsų rajono mokyklos taip pat gali registruotis į ekskursijas „Ateities inžinieriai“www.busiu.eu - profesinio orientavimo renginių platformoje. Su lėktuvų mechaniko, elektronikos inžinieriaus arba programuotojo profesijomis susipažinti tikrai turėtų kiekvienas – apie šias specialybes sklandantys mitai bus lengvai sutriuškinti aplankius šių sričių įmones!

ateitinz 1

ateitinz 2

ateitinz 3

 

ateitinz 4

ateitinz 5

ateitinz 6

 

 

Atnaujinta 2017 m. gegužės 3 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker