Straipsniai

Lentvario „Versmės" gimnazijų vaikai viešėjo Alanijoje

 

Balandžio 20–27 dienomis  Lentvario „Versmės" gimnazijos 5–6 klasių mokiniai ir juos lydintys mokytoja Alisa Abraitienė viešėjo Turkijos mieste Alanijoje. Savaitė prie Viduržemio jūros prabėgo nepastebimai. Mūsų viešnagė buvo puikiai organizatorių suplanuota. Netrūko renginių, tačiau vaikai turėjo pakankamai laisvo laiko, kurį džiugiai leido viešbučio baseine ar paplūdimyje.
Alanijoje dalyvavome vaikams skirtoje miesto šventėje, kuri prasidėjo Turkijos Respublikos įkūrėjo bei pirmojo jos prezidento Atatiurko garbei pavadintoje aikštėje, toliau tęsėsi laivų prieplaukoje. Susitikome ir su Alanijos savivaldybės meru Ademu Muratu Yüceliu. Gražūs ir šilti prisiminimai liko po apsilankymo dviejose Alanijos mokyklose, kur vyko smagūs mokinių koncertai.
Neišdildomus įspūdžius paliko apsilankymas Alanijos pilyje, Damlato urve, Raudonajame bokšte, senojoje laivų statykloje, bananų ir avokadų sode. Viešnagę vainikavo išvyka laivu, kurios metu šeimininkai suorganizavo daugiausia džiaugsmo ir gerų emocijų ir mokiniams,  suteikusį atrakcioną – putų patranką.
Kelionė buvo kupina nuostabių įspūdžių ir naujų patirčių. Paslaugūs ir gerai nusiteikę gidai, puikios gyvenimo sąlygos, skanus ir įvairus maistas, šeimininkų svetingumas ir šiltas bendravimas mūsų kelionę pavertė nepamirštama.
Nuoširdžiai dėkojame Trakų rajono savivaldybės merei ir administracijai už suteiktą galimybę aplankyti nuostabų Turkijos pajūrio miestą Alaniją.

 

 

Alanija1

 

Alanija2

 

Alanija3

 

 Alanija4

 

Alanija5

 

Alanija6

 

Alanija7

 

Atnaujinta 2017 m. gegužės 17 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker