Straipsniai

Mūsų gimnazija dalyvavo istorijos kabinetų konkurse – peržiūroje

 

Tautinių mažumų departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyko Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos organizuoto projekto „Istorija ir kultūra – neatsiejami“ baigimasis renginys, kuriame dalyvavo Pietryčių Lietuvos mokyklų vadovai ir mokytojai.
Renginio metu lietuvių istorikas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras, profesorius Egidijus Aleksandravičius projekto dalyviams – Pietryčių Lietuvos mokyklų darbuotojams skaitė paskaitą „Lietuvos istorijos iššūkiai Pietryčių Lietuvoje“. Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė dr. Vida Montvydaitė, linkėdama mokyklų atstovams skiepyti mokiniams ne tik patriotizmą, bet ir pasididžiavimą savo tapatybe ir kultūra, projekte dalyvavusiems istorijos mokytojams įteikė padėkas. Projekto dalyviams taip pat buvo įteikti Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos Padėkos raštai.
Projekto metu organizuotas istorijos kabinetų konkursas, kuriame dalyvavo 15 lietuvių ir tautinių mažumų mokyklų. Šiame projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos istorijos mokytoja Liudmila Stasiulevič.
Komisijos nariai susipažino su metodinėmis priemonėmis, esančiomis istorijos kabinete. Vyr.mokytoja pristatė pagrindines savo gaires šiuolaikinei pamokai.

saita1 2-6-300x200

saita1 padeka

saita1 thumb

 

 

Atnaujinta 2017 m. gruodžio 15 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker