Straipsniai

Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“

 

Kovo 19-25 d. jau devintą kartą vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ -  „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ iniciatyva, kurioje kasmet dalyvauja didžioji dalis ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos bei partneriai iš valstybinių, nevyriausybinių bei verslo organizacijų. Šią iniciatyvą palaiko prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“. Kartu su kitų 1100 dalyvių šioje veikloje dalyvavo ir mūsų gimnazija.

Klasės valandėlės metu mokiniai, susibūrę aktų salėje, diskutavo patyčių prevencijos tema, žiūrėjo prevencinius filmukus. O 7 klasės mokiniai sudalyvavo nuostabaus filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūroje ir aptarime.

Filmas „Gerumo stebuklas“ pasakoja apie dešimtmečio berniuko Augusto Pulmano - „Ogio“ – gyvenimą, kuris  gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namuose. Tačiau dabar atėjo laikas pokyčiams. Bendrai berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai (aktoriai Julia Roberts ir Owen‘as Wilson‘as) nutaria leisti sūnų į mokyklą. Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, bet tai, žinoma, nepasiekiama svajonė. Išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Nauja mokykla apskritai bet kuriam vaikui yra išbandymas. O kai esi išskirtinis, dėmesys gali tapti tiesiog nepakeliamas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui.

Sunku pritapti, kai esi kitoks. „Gerumo stebuklas“ - jautri, sukrečianti ir pamokanti drama, kurią siūlome pažiūrėti šeimos rate. Filmą galima žiūrėti online:  

https://film.ai/3806-gerumo-stebuklas-wonder-2017-online.html

patycios 2

patycios 1

patycios 3

 

Atnaujinta 2018 m. kovo 27 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker