Straipsniai

Šiuolaikinė pamoka. Mokytis mąstyti ir kurti naujoviškai.

 

Mes gyvename tokiu laiku, kada žmogui keliami vis nauji ir nauji reikalavimai. Ir ne tik mokytojui, bet ir visai švietimo sistemai. Šiandien mokytojas sprendžia sudėtingus, labai svarbius savo pedagoginės patirties įvertinimo uždavinius. Jis stengiasi rasti atsakymą į klausimą: ,,Kaip mokyti šiandien?“

Puikiai suprantame, kad šiuolaikinei visuomenei reikalingi ne tik verslūs, bet ir išsilavinę, moralūs, gebą įvertinti savo poelgius, savarankiškai spręsti, mokantys bendrauti ir bendradarbiauti atsakingi žmonės.

Kuo sudominti mūsų dienų mokinį? Į šį klausimą ieškojo atsakymo respublikinės konferencijos dalyviai, susirinkę 2018 m. spalio 30 dieną Lentvario ,,Versmės“ gimnazijoje. Pranešėjai dalijosi idėjomis, nuomonėmis, patirtimi, o gimnazijos pradinių klasių mokytojos: G.Blaževičienė, L.Zeinalova, J.Maselaitj – praktiniuose užsiėmimuose demonstravo netradicinę piešimo techniką (kliaksografiją ir Ebru), pasakojo apie nacionalinio kostiumo ypatumus.

konferencija 3

 

konferencija 1

 

konferencija 2

Konferencijoje dalyvavo 90 pedagogų iš Vilniaus miesto, Vilniaus ir Trakų rajonų. Vilniaus ,,Santaros“ gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė Svetlana Juknevičienė dalijosi darbo patirtimi, pasakojo apie gimnazijos tradicijas.

konferencija 4

Konferencijoje dalyvavo Lentvario M.Šimelionio gimnazijos direktorius J.Kietavičius. Šios gimnazijos mokytoja metodininkė R.Kondrotovičienė pasakojo apie kūrybiškumą kūno kultūros pamokose.

konferencija 5

 

Apie skaitmeninių technologijų panaudojimą pamokose kalbėjo anglų kalbos vyresnioji mokytoja J.Sobolevskytė. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai ekspertei dr. O.Kietavičienei už įdomias mintis pranešime ,,Kritinis mąstymas“.

konferencija 6

Rūdiškių gimnazijos mokytojos metodininkės: E.Vilčevskaja, F.Grambienė- pateikė daug įdomios vaizdo medžiagos dirbant su mišraus amžiaus mokinių grupėmis.

Dėkojame visiems, radusiems laiko ir galimybių dalyvauti konferencijoje.

Ačiū ,,Versmės“ gimnazijos direktoriui Vladimirui Pileckiui, direktoriaus pavaduotojai Tatjanai Prišmont už pagalbą ir palaikymą sprendžiant organizacinius klausimus.

Tikimės, kad konferencijos mintys, idėjos, rekomendacijos bus naudingos ir ras vietą kiekvieno pedagogo darbe, kuris nuolat savęs klausia: ,,Kaip mokyti šiandien?“

Konferencijos organizatorės:

Rusų kalbos vyr.mokytoja Irina Grigogjeva

Rusų kalbos vyr.mokytoja Alina Novikova

 

Atnaujinta 2018 m. lapkričio 8 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker