Straipsniai

Konkursas „Metų kraštietis“

 

Trečius metus LR Seimo narės Dangutės Mikutienės iniciatyva organizuojamas konkursas, skirtas istoriniams šalies ir dTrakų krašto įvykiams paminėti. Didelis dalyvių susidomėjimas šiuo konkursu patvirtino jo reikalingumą. Tai dar viena proga atversti knygų, istorijos šaltinių, enciklopedijų bei interneto žinynų puslapius, dar viena paskata domėtis istorija ir geriau pažinti gimtąjį kraštą.

2011-ieji paskelbti Laisvės gynimo ir didžiųjų netekčių atminimo metais, todėl 2011 m. gruodžio 10 d. vykusio konkurso „Metų kraštietis“ klausimai susiję su šia tema. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai, tai Vlada Zaveckaja, Jelena Kalinova, Jekaterina Frantovskaja ir Maksim Frantovskij. Konkursui juos ruošė istorijos mokytoja Kristina Masiažinaitė. Visi, konkursę dalyvavę, mūsų mokyklos mokiniai gavo padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą šiame konkurse. Geriausiai iš jų pasirodė Maksimas Frantovskis, kuris tik vienu tašku atsiliko nuo trečiosios vietos laimėtojo.

 

Atnaujinta 2013 m. gruodžio 17 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker