Straipsniai

Moksleivių smiginio turnyras

2012 m. kovo 5 d. Vilniaus apskrities policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio pareigūnai ir Viešoji įstaiga „Lentvario Sporto Centras“ Lentvario mieste organizavo moksleivių smiginio turnyrą, skirtą artėjančiai Lietuvos Nepriklausomybės - Kovo 11-osios dienai paminėti. Turnyro tikslas - gerinti moksleivių užimtumą, stiprinti policijos ir visuomenės ryšius vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevenciją.

Turnyras vyko Lentvario 1-osios vidurinės mokyklos sporto salėje. Be Lentvario miesto mokyklų moksleivių, turnyre dalyvavo svečiai iš Vilniaus rajono Juodšilių gyvenvietės, atvykę Lentvario sporto centro kvietimu. Ir berniukų, ir mergaičių grupėje turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Juodšilių. Berniukų grupėje antros bei trečios vietos laimėtojais tapo Lentvario 1-os vidurinės mokyklos komandos. Tarp mergaičių antąją vietą užėmė Lentvario 1-os vidurinės mokyklos komanda, o trečioji vieta atsiteko Lentvario M. Šimelionio gimnazijos moksleiviams. Komandos, užėmusios I-III vietas, buvo apdovanotos medaliais, kuriuos įsteigė Lentvario seniūnija ir UAB „Ligamis“.