Straipsniai

Šventė, skirta Europos dienai

 

2012 m. gegužės 9 d. Trakų viešoji biblioteka pakvietė į  šventę, skirtą Europos dienai – „Europa – mūsų visų šeima“. Renginio pradžioje jo dalyviai apjuosė šventės vietą kaip Europos centrą. Trakų bendrijos „Bočiai“ pirmininkas Z.Ramanauskas ir moksleivis Eimantas, skambant Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos himnams, iškėlė vėliavas. Europos Parlamentas 2012-iosius metus patvirtino Europos aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metais, todėl visi šventės dalyviai buvo pakviesti draugiškai apsikabinti. Renginyje sveikinimo žodžius tarė Trakų rajono savivaldybės meras V. Kapočius, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorė A. Kandratavičienė, Trakų seniūnas K. Vilkauskas. Šventės metu vyko viktorina – „Pažink Europą ir Lietuvą Europoje“, kurioje aktyviai dalyvavo „Bočių“, senjorų ir jaunimo komandos. Visiems dalyvavusiems buvo įteiktos atminimo dovanos. Kartų koncerte „Amžių dainų pynė“ dalyvavo Vilniaus senjorų ansamblis „Vaivora“, Trakų folkloro ansamblis „Radasta“, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Trakų kultūros rūmų jaunieji atlikėjai. Bendrame šokyje „Gegužinėje - tūse“ šoko ir jauni, ir seni. Įamžinant šventę, visi buvo pakviesti pasodinti „Euromedį“, kaip bendrystės simbolį. Norintys pasigrožėti gamta buvo pakviesti į žygį Varnikų botaninio-zoologinio draustinio pažintiniu taku.

Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos devintos, dešimtos klasių mokiniai. Išvyką organizavo geografijos mokytojas Vladimiras Pileckis.

 

Atnaujinta 2012 m. gegužės 9 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker