Straipsniai

Tarptautinę Turizmo diena Lentvario parke

 

Lentvario parkas – puikus Eduardo Andrė kūrybos pažinimo šaltinis. Todėl mes, 12 klasės mokiniai, 2013 m. rugsėjo 27 d. – Tarptautinę Turizmo dieną nusprendėme praleisti nuostabiame mūsų miesto parke. Per pamokas jau žinojome, kad peizažinė Lentvario parko dalis yra viena įdomiausių Lietuvoje. Lentvario parkas padeda suprasti ir pažinti kitus E. Andrė parkus. Pasigrožėjome nors ir apgriuvusiais, bet labai gražiais dvaro pagalbiniais pastatais: kavine, maniežu ir arklide. Gaila, kad nėra gero šeimininko, kuris galėtų išsaugoti ir V.Tiškevičiaus rūmus. Lentvario parke dar yra didingų sidabrinių, raudonlapių klevų. Parkas gyvas tada, kai jis lankomas. Mūsų miesto dvare rugsėjo 22 dieną skambėjo orkestrai, dainos, vyko teatro trupių vaidinimai. Kviečiame visus aplankyti Lentvario dvaro rūmus ir apsilankyti nuostabiame E. Andre parke!

tarptautine turizmo diena lentvario parke

 

Atnaujinta 2014 m. rugsėjo 29 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker