Straipsniai

Skambantys draugystės jausmai

 

Muzika nuplauna kasdieninio gyvenimo dulkes nuo sielos.
Berthold Auerbach

2013 m. lapkričio 22 d. Lentvario lopšelio - darželio "Šilas" priešmokyklinėje "Ežiukų" grupėje įvyko renginys - dienos centro "Skubėkite daryti gerus darbus" (koordinatorė Liudmila Belikova) ir "Ežiukų" grupės vaikų edukacinis koncertas. Renginio tikslas – įgyvendinti priešmokyklinės grupės projekto "Vaikai, gyvenkime draugiškai!" dalį "Mano draugas": susipažinimas, bendradarbiavimas ir draugystė per kūrybiškumą.

Koncerto metu "Ežiukų" grupės vaikai iš pradžių buvo tik žiūrovais.

skambantys draugystes jausmai 01

Vėliau įsiliejo į kūrybinį darbą: muzikos instrumentais (mediniai šaukštai, barškučiai, tarškalai ir t.t.) ritmiškai pritardavo atlikėjams.

skambantys draugystes jausmai 02

Koncertui pasibaigus, dienos centro atlikėjai su savo muzikos mokytoja Irina Zaveckaja, grupės vaikus mokino groti akordeonu bei metalofonais.

skambantys draugystes jausmai 03

skambantys draugystes jausmai 04

skambantys draugystes jausmai 05

Stebėjomės dienos centro ugdytinių dėmesingumu, geranoriškumu ir atsakingumu mažiesiems. Taip pat priešmokyklinės "Ežiukų" grupės vaikų atidumu, draugiškumu, gebėjimu klausytis, kurti ir atlikti muziką. Neapsakomai daug teigiamų emocijų suteikė ne tik pats edukacinis koncertas, bet ir susipažinimas su naujais draugais.

Pabaigoje priešmokyklinės "Ežiukų" grupės vaikai įteikė dovanas naujiems draugams ir visi draugiškai įamžinome renginio įspūdžius.

skambantys draugystes jausmai 06

Renginį organizavo I. Zaveckaja ir S. Šatevičienė.

 

Atnaujinta 2014 m. rugsėjo 29 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker