Straipsniai

Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės atidarymo šventė

 

2010 m. splaio 21 d. Trakų rajono Lentvario 1–ojoje vidurinėje mokykloje įvyko iškilminga ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės atidarymo šventė. Renginyje dalyvavo LR Seimo narys Jaroslav Narkevič, jo padėjėja Alina Jakonis, Trakų rajono savivaldybės meras Vincas Kapočius, mero pirmoji pavaduotoja Nijolė Romaškienė, mero patarėja Irena Kalkienė, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius R.imantas Kulys, jo pavaduotoja Irena Narkevič, Trakų r. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Vytas Rukšėnas, šio skyriaus vyresnysis specialistas Teodor Linkevič, Investicijų, turto valdymo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausias specialistas Romuald Zviagin, Trakų r. savivaldybės tarybos narė Teresa Solovjova, Lentvario miesto seniūnas Jonas Kietavičius, UAB „Rumida“, vykdžiusios remonto darbus, darbų vykdytojas Artūras Suruda, Trakų stačiatikių cerkvės dvasininkas Aleksandr Šmailov, mokyklos administracija, mokytojai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, jųtėvai.

ikimok priesmok grupes 1

Grupės įrengtos suremontuotose mokyklos antrojo aukšto patalpose. Kambariai jaukūs, aprūpinti  reikalingais baldais, įranga, žaislais. Šias grupes lankys septyniolika rusakalbių Lentvario miesto vaikų.

Iškilmes pradėjo mokyklos direktorius Vladimiras Pileckis. Jis sakė, kad tokios grupės jau seniai buvo reikalingos Lentvaryje. Padėkojo Seimo nariui ir Trakų rajono savivaldybės vadovams už supratimą ir pagalbą, įsteigiant jas. Trakų rajono savivaldybės meras V. Kapočius su RL Seimo nariu J. Narkevič   perkirpo simbolinę juostelę. Svečiai buvo pasitikti su duona ir druska. Dvasininkas A. Šmailov pašventino patalpas. Svečiai ir šeimininkai pasidalino mintimis apie tolimesnę mokyklos perspektyvą. Po to vyko mokyklos mokinių trumpas pasirodymas. Koncertą pradėjo ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių auklėtiniai. Juos parengė auklėtojos Regina  Černevič ir Jelena Maselait. Savo programėlę, kurią padėjo parengti pradinio ugdymo mokytojos Jevgenija Matovič, Galina Blaževičienė, Ala Mončunska, Lena Zeinalova ir muzikos mokytoja Božena Beliak, parodė pradinių klasių mokiniai. Labai šiltai svečiai priėmė mokyklos rusų liaudies instrumentų orkestro „Treščiotki“, kuriam vadovauja mokytoja Irina Zaveckaja, pasirodymą. Visiems susirinkusiems mokinių pasirodymas paliko labai gerą įspūdį. Mokyklos bendruomenės nariai nuoširdžiai padėkojo LR Seimo nariui, Trakų rajono valdžios atstovams už suteiktą galimybę vaikams ugdytis gimtąja kalba.  Mokytojai, jų auklėtiniai ir mokinių tėvai tikisi ir su viltimi žiūri į ateitį.

ikimok priesmok grupes 2

 

Atnaujinta 2014 m. rugsėjo 29 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker