Straipsniai

Šventė „Vaikystės lašeliai“

 

2011 m. gegužės 31 d. Mokykloje įvyko šventė „Vaikystės lašeliai“, skirta priešmokyklinės grupės vaikams ir 1 - 5 klasių mokiniams. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai baigė Priešmokyklinio ugdymo programą ir bus priimti į pirmąją klasę. Baigimo pažymėjimus jiems įteikė mokyklos direktorius Vladimiras Pileckis, o direktoriaus pavaduotoja ugdymui Tatjana Matrakova įteikė po Atminimo medalį. Ketvirtos klasės mokiniai baigė Pradinio ugdymo programą ir bus priimti į penktąją klasę. Ketvirtokai atsisveikino su ketvirtąja klase ir savo mokytoju. Jie jau kitą rugsėjį žengs  taku pakelta galva ir noru gilintis į žinias. Šventės pradžioje 4 klasės mokiniai parodė meninę programėlę. Mokyklos direktorius Vladimiras Pileckis ketvirtokams įteikė Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, gerai ir puikiai besimokiusiems mokiniams - Pagyrimo raštus.  Visi ketvirtokai dovanų gavo po kompaktinę plokštelę su nuotraukomis. Po to juos pasveikino ikimokyklinės bei priešmokyklinės grupės vaikai ir 1 - 3 ir 5 klasių mokiniai. Kiekvienos klasės mokiniai atliko meninę programėlę. Mokyklos direktorius puikiai ir gerai besimokiusiems mokiniams įteikė Pagyrimo raštus. Mokiniai ir jų tėvai įteikė gėles mokytojams.

Nepamiršti liko ir būsimieji  mokyklos mokiniai bei priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Jiems buvo įteikti suvenyrai. Jie kartu su savo tėveliais stebėjo šventę.

 

Atnaujinta 2013 m. spalio 1 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker